AUTORKA & BLOG


Blog ZeŚwiataFantazji założyłam 2 kwietnia 2011 roku pod wpływem impulsu. Już jakiś czas był w planach, jednak ciągle brakowało odwagi. Od 2 kwietnia 2013 funkcjonuje pod adresem herbatkazksiazka.pl
11 maja 2014 roku postanowiłam otworzyć kanał na YouTube o tej samej nazwie co blog. Zapraszam do zapoznawania się z moimi publikacjami. Głównie są to recenzje książek czy podsumowania miesiąca. Jednak na kanale Herbatka z książką znajdziecie także tematy około książkowe czy też informacje o filmach godnych polecenia. 
Aktualnie nie publikuję niczego na swoim kanale, jednak zapraszam Was na niego, gdyż materiały nadal są do obejrzenia. 258 filmików! ;) 

Mam 25 lat (rocznikowo 26 lat) i przeraża mnie fakt, że bliżej mi już do trzydziestki. Jest kilka rzeczy z których nigdy nie wyrosnę, a są to infantylność, kolorowe skarpetki czy bajki. Co roku w grudniu oglądam Grincha, bo go uwielbiam i wcale nie uważam, że to on w Ktosiowie był tym złym bohaterem. 
Mam mentalność babci, lubię robić na drutach szaliki i chodzić opatulona w swetry. Zawsze śpię w skarpetkach, nawet latem. Dobra, czasem jest aż tak ciepło, że je zrzucam ze stóp... 
Lubię otaczać się książkami i uwielbiam obdarowywać nimi innych. Chyba nie mam jeszcze książki swojego życia, ale uparcie jej poszukuję. 
Najbardziej odpowiadają mi gatunkowo thrillery i kryminały, chociaż literaturą faktu nie pogardzę. Nieco rzadziej sięgam po literaturę młodzieżową, co nie znaczy, iż nie sprawia mi ona przyjemności. Aktualnie nadrabiam zaległości z lat młodości i zapoznaję się z książkami o młodym czarodzieju J.K. Rowling. 
Jeżeli masz ochotę skontaktować się ze mną, pisz na email:
klaudia.dutkiewicz@wp.pl
lub
kala.dutkiewicz@gmail.com